Идеи и Обмен
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Идеи и Обмен идеями
 
ФорумФорум  КалендарКалендар  Останні зображенняОстанні зображення  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  КористувачіКористувачі  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Проставки для збільшення кліренсу

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
bueofee

bueofee


Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 29.05.2024
Вік : 34
Місцезнаходження : Идеи и обмен

Проставки для збільшення кліренсу Empty
ПовідомленняТема: Проставки для збільшення кліренсу   Проставки для збільшення кліренсу EmptyЧт Лип 04, 2024 8:31 am

Хочу підняти свою машину, але не знаю, з чого почати. Що таке проставки для збільшення кліренсу? Наскільки вони ефективні? Чи не зіпсують вони підвіску? І де можна купити якісні проставки? Буду вдячна за поради!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rez.net.ua/
Abykyxks

Abykyxks


Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 29.05.2024
Вік : 31
Місцезнаходження : Идеи и обмен

Проставки для збільшення кліренсу Empty
ПовідомленняТема: Re: Проставки для збільшення кліренсу   Проставки для збільшення кліренсу EmptyЧт Лип 04, 2024 8:33 am

Привіт! Проставки для збільшення кліренсу - це спеціальні деталі, які встановлюються між пружиною та кузовом, піднімаючи авто. Вони дуже ефективні: я збільшив кліренс на 3 см, що значно покращило прохідність. При правильному встановленні якісних проставок підвіска не страждає. Я купував в магазині "Автопроставка" в Одесі і дуже задоволений. Там великий вибір, професійні консультації та гарантія. Вони допомогли підібрати ідеальний варіант для мого авто. Рекомендую купити проставки для збільшення кліренсу - ви відчуєте різницю одразу після установки!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rez.net.ua/
 
Проставки для збільшення кліренсу
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Проставки на авто

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Идеи и Обмен :: Ваша перша категорія :: Ваш перший форум-
Перейти до: