Идеи и Обмен
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Идеи и Обмен идеями
 
ФорумФорум  КалендарКалендар  Останні зображенняОстанні зображення  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  КористувачіКористувачі  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Волосся продати

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
kuran




Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 13.05.2024

Волосся продати Empty
ПовідомленняТема: Волосся продати   Волосся продати EmptyСб Черв 01, 2024 3:17 pm

Відчуваю, що настав час змін, і хочу спробувати щось нове у своєму зовнішньому вигляді. Мені хочеться підстригти своє довге волосся і продати його. Чи знаєте ви, куди звертатися з таким питанням, і чи можна одразу оновити свій образ?
Повернутися до початку Перейти донизу
zxoeke




Кількість повідомлень : 18
Дата реєстрації : 13.05.2024

Волосся продати Empty
ПовідомленняТема: Re: Волосся продати   Волосся продати EmptyНд Черв 02, 2024 8:57 am

Доброго дня! Нещодавно я знайшла чудову компанію, яка спеціалізується на скупці волосся https://hairua.com/ і хотіла б порекомендувати її всім, хто шукає, де можна продати своє волосся в Києві. Компанія називається HAIRUA, і вони дійсно пропонують вигідні умови. Вони купують тільки незабарвлене волосся без сивини, довжиною від 40 см, і готові заплатити за нього від 5000 грн! Це чудова можливість для тих, хто хоче отримати хорошу винагороду за своє довге волосся. Що мені особливо сподобалося, так це їхня чесність і відкритість. Вони навіть пропонують до 100000 грн за 1 кілограм волосся, що є фантастичною пропозицією. Звертайтеся до них, щоб дізнатися більше про умови та ціни. Їхній номер телефону для зв'язку: +380930835633 (Viber). Це чудова можливість для всіх по всій Україні!


Повернутися до початку Перейти донизу
Koval




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 04.06.2024

Волосся продати Empty
ПовідомленняТема: Re: Волосся продати   Волосся продати EmptyВт Черв 04, 2024 2:12 pm

гарний варіант
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Волосся продати Empty
ПовідомленняТема: Re: Волосся продати   Волосся продати Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Волосся продати
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Идеи и Обмен :: Ваша перша категорія :: Ваш перший форум-
Перейти до: